Rada by som sa ti predstavila ešte predtým, ako sa spoznáme pri fotení.

Volám sa Bianka Koyšová a teší ma, že práve čítaš tieto riadky. Som fotografka a kreatívna duša, ktorá miluje tvoriť, skúšať nové veci, pracovať s ľuďmi a zvečňovať vzácne chvíle. Fotografia dopĺňa moje vnútorné JA a vďaka foťáku hľadím na svet z inej perspektívy. Baví ma rôznorodosť a pestrosť sveta, ktorý rada objavujem a zachytávam. Rada cestujem a spoznávam tak nepoznané, kedy mi foťák robí najbližšiu spoločnosť. 
Od detstva som chcela hľadieť na svet z iného uhľu pohľadu a dnes to vďaka fotografii robím. Počas môjho života v zahraničí som absolvovala Univerzitný program fotografie v exotickej Brazílii, ktorý mi túžbu fotenia pretvoril do môjho 3D sveta. Fotografia sa tak stala mojou spriaznenou dušou, ktorej sa milujem venovať v rôznych podobách. Môj rukopis je rôznorodý ako svet a ľudia, ktorých zachytávam. 
Koncept značky FOTO SVET je vďaka tomu jedinečný.
 Rada experimentujem s analógovou fotografiou, ktorá mi dáva pocit slobody v rukách a nachádzam čaro v čiernobielom svete. Fotky pre mňa reprezentujú život, ktorý chce byť zvečnený. Z online priestoru sa mi taktiež podarilo presunúť aj do mesta a spustiť svoju prvú výstavu fotografií zo zvučných ulíc Latinskej Ameriky. Teraz sa však najviac teším na to, čo spolu vytvoríme. Neváhaj ma, teda kontaktovať a dotiahneme tvoje vysnívané fotenie do detailu.
Teším sa na teba!

Bude sa ti páčiť aj ...

Back to Top